Potaknut objavom Univerzalova direktora Stjepana Ripića o obavljenom projektiranju novih objekata na gradskim česticama, koje je ovo trgovačko društvo 2017. dogovorilo bez prethodne suglasnosti Grada Đakova, u medijima se oglasio tadašnji Univerzalov direktor Mile Kaselj s brojnim zamjerkama Ripiću. Na njegove je tvrdnje ponovno reagirao direktor Ripić u čijemu priopćenju stoji da nije imao za cilj isprovocirati Kaselja, nego raskrinkati neistine Zorana Vinkovića upoznavanjem javnosti s jasnim kontekstom trošenja novca bivše Univerzalove uprave.

Kaselj je svoju stručnost najbolje dokazao figurirajući kao direktor-potpisnik izvršavajući naloge svoga savjetnika Gorana Solde pa je upitno koliko je pozvan komentirati aktualno Univerzalovo poslovanje, navodi Ripić, prezentirajući ukratko projekte koje je u protekle tri i pol godine realizirala njegova uprava. Među ostvarenim je rezultatima zatvaranje 7,5 od ukupno 10,5 milijuna kuna naslijeđenih kreditnih obveza, proširenje poslovanja održavanjem melioracijske kanalske mreže i nabava dva specijalizirana vozila za odvojeno prikupljanje otpada, sufinancirana s 1,4 milijuna besporatnih kuna iz Kohezijskog fonda EU-a.

Priopćenje za javnost
, 19. ožujka 2021.