Desetak centimetara suhog snijega i temperatura od 8 stupnjeva ispod ništice, ali i prije jutarnje špice očišćeni važniji prometni i pješački pravci, kao i prilazi vrtićima, školama, javnim službama i ustanovama obilježja su jutra u Đakovu. Za Zimsku službu noćas nije bilo predaha i sna, pa je zabilježila više od 15 sati provedenih na terenu.

Solju i sipinom posipavani su jučer, noćas i jutros svi usponi i preostala za vozače rizična mjesta na cestama po cijelom gradu, u pogonu je sva raspoloživa mehanizacija, a brojni su djelatnici angažirani i na ručnom čišćenju stepeništa, parkirališta i prilaza pješačkim prijelazima. Malim ralicama u nekim ulicama, javljaju Univerzalovi djelatnici, smetaju neprikladno parkirani automobili koji “strše” na stazu i priječe prolaz, pa vozače molimo da prilikom parkiranja obrate na to pozornost.