Objavljen je godišnji raspored mobilnih reciklažnih dvorišta u prigradskim naseljima s pozicijama na kojima će biti postavljena. Odvojeno prikupljeni komunalni otpad mještani svakog naselja moći će od ove godine predati u mobilno dvorište triput godišnje, uz predočenje Univerzalove kartice s adresom korisničkoga mjesta i bez plaćanja naknade.

Zahvaljujući mobilnoj platformi bez odlaska u Đakovo moguće je u mjestu stanovanja zbrinuti: papir, plastiku, otpadni metal, staklenu ambalažu, tekstil i odjeću, elektroničke i električne uređaje, baterije i akumulatore, lijekove, boje, deterdžente, gume, glomazni i problematični otpad.

Ako je još nemate, karticu koja služi identifikaciji korisnika javne usluge odvojenog prikupljanja otpada možete preuzeti besplatno u Univerzalovoj Upravi u Nazorovoj 68 od 7 do 14 sati svakim danom od ponedjeljka do petka.

Cjelokupni je raspored mobilnih reciklažnih dvorišta objavljen je ovdje, kao i na podstranici Reciklažno dvorište Đakovo.