Zbog početka proljetne sezone, bujanja vegetacije i intenziviranja potreba za uređenjem javnih površina komunalne ćemo radnike ponovno češće susretati u prigradskim naseljima. Univerzalov program “Komunalac u selu”, pokrenut ujesen prošle godine, i dalje omogućuje mještanima svih osam prigradskih naselja grada Đakova prijavu zapažanja koja se odnose na postojeću komunalnu infrastrukturu i njezino održavanje, uređenje i čišćenje sela, košnju trave, pražnjenje koševa za otpad, popravak igračaka na dječjim igralištima i slično.

Prijave zaprima Univerzalova administracija na broju 811 018 od ponedjeljka do petka od 7 do 15 sati. “Komunalac u selu” otvoren je i za prijedloge mještana u vezi rasta osnovnog komunalnog standarda u dijelu koji je u Univerzalovoj nadležnosti. Sva svoja zapažanja i prijedloge Univerzalu možete uputiti i slanjem e-pošte na adresu [email protected] ili porukom putem servisa Messenger.