Nakon što se gradski vijećnik Goran Soldo oglasio danas priopćenjem za javnost u kojemu aktualnog Univerzalova direktora Stjepana Ripića proziva za navodnu milijunsku štetu učinjenu trgovačkom društvu kojim upravlja, reagirao je i direktor Ripić. U medijskom priopćenju konstatira kako je Soldo vrlo vjerojatno izazvan osobnim prepoznavanjem u tekstu priopćenja za javnost od 27. siječnja, kojim je gradski komunalac izvijestio o podizanju optužnice protiv triju osoba što su kao Univerzalovi zaposlenici, kako ih tereti Državno odvjetništvo, tijekom 2016. i prve polovice 2017. god. počinili više kaznenih djela zloporabe povjerenja u gospodarskom poslovanju i prikrivanja dokaza. Ripić posebno argumentira pravne postupke protiv Solde.

Novo priopćenje za javnost o aktualnome objavljujemo u cijelosti.

Priopćenje za javnost, 28. siječnja 2021.