Ususret blagdanu Svih svetih i Dušnom danu Univerzal je na Gradskom groblju i svim prigradskim grobljima osigurao dekorativne kamenčiće kojima se građani mogu poslužiti pri uređenju grobnih mjesta. Kamenčići su besplatni. Koristit će posebno za prostore uz grobnice, gdje nije bilo moguće izgraditi aleje ili gdje im je prilaz zbog raštrkanosti grobnica otežan.

Posljednja su počivališta sugrađana narednih dana najposjećenija mjesta u gradu, pa Univerzalovi djelatnici uređenju grobljâ u listopadu uvijek pridaju posebnu pozornost. Sva će groblja neposredno uoči Svisveta biti otvorena duže nego obično, a na dan prije blagdana i na sâm blagdan cijelu noć.

Zajedno s Gradom, Univerzal je u posljednjem investicijskome ciklusu uložio značajna sredstva u komunalnu infrastrukturu đakovačkih groblja; u izgradnju i renovaciju kuća oproštaja, nogostupa, novu komunalnu opremu, hortikulturno uređenje, izgradnju parkirališta i uređenje ograda.

Na Gradskom je groblju proširena mreža aleja, zasađeno je novo drveće u njegovu gornjem dijelu, postavljene su klupe, rasvjetni su stupovi postavljanjem kandelabara stilski usklađeni s onima na starom groblju, a dovršena je i prva etapa izgradnje pristupne ceste uz novi kolni ulaz iz Ivekovićeve ulice.

U povodu Svisveta Univerzal je u cvjećarnici i prodavaonici u Gajevoj 31 pripremio široku ponudu lampiona, aranžiranog umjetnog i rezanog cvijeća, krizantema, špina i blagdanskoga asortimana. Ponuda komercijalnih usluga građanima tijekom cijele godine pruža mogućnost čišćenja i uređenja grobnica i spomenika, kao i dekoriranje cvijećem i svijećama po izboru naručitelja.